A Pénztárról

Állásajánlatunk

A hétszeres Superbrands díjas, 27 éves Aranykor Önkéntes Nyugdíjpénztár, értékesítési területre keres új munkatársat értékesítő pozícióba.

Munkatársat keresünk

Értékesítő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • online és offline értékesítési feladatokban történő aktív részvétel
  • kapcsolattartás munkáltatói partnerekkel és pénztártagokkal
  • telefonos és személyes értékesítési feladatok
  • új partnerek és ügyfelek felkutatása, szerződéskötés
  • ajánlatok készítése
  • ügyfélmegkeresések kezelése, utókövetése
  • tárgyalások szervezése, lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • kitűnő kommunikációs készség, szóban és írásban egyaránt
  • kreativitás, szervezőkészség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés
  • barátságos, nyitott személyiség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • célorientált munkavégzés
  • motiválhatóság
  • rugalmasság
  • értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • nyugdíjpénztári, vagy egyéb pénzintézeti ismeretek
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil munkahely
  • családias csapat, kellemes munkakörnyezet
  • szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
  • eredmények értékelése
  • változatos feladatok
  • próbaidő után cafetéria juttatás
  • hibrid munkarend – részben homeofficeból való munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • értékesítés
  • account manager
  • teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • 1051 Budapest József nádor tér 5-6.

Egyéb juttatások:

  • cafetéria

  • fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldése, bruttó bérigény és a megpályázott pozíció megjelölésével együtt a hr@aranykornyp.hu e-mail címünkre.

Sütibeállításokkal kapcsolatos információk