A Pénztárról

Állásajánlatunk

A hatszoros Superbrands díjas, 26 éves Aranykor Önkéntes Nyugdíjpénztár, Magyarország 4. legnagyobb önkéntes nyugdíjpénztára ügyfélkapcsolati csapatába keres videós és személyes ügyfélszolgálati munkatársat.

Munkatársat keresünk

Ügyfélkapcsolati munkatárs

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyfelek fogadása, kiszolgálása videós ügyfélszolgálaton keresztül és személyesen
  • szükség esetén az ügyfélmegkeresések utókövetése, telefonhívások indítása, fogadása
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • kitűnő kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • pontos munkavégzés
  • barátságos, nyitott személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • személyes és /vagy videós ügyfélszolgálati területen szerzett szakmai tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • pénztári ismeretek

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil munkahely
  • családias csapat, kellemes környezet
  • próbaidő után cafetéria juttatás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • 1051 Budapest József nádor tér 5-6.

Egyéb juttatások:

  • cafeteria

  • fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldése, bruttó bérigény megjelölésével együtt a hr@aranykornyp.hu e-mail címünkre.

Sütibeállításokkal kapcsolatos információk