1051 Budapest, József Nádor tér 5-6.
Központi bankszámlaszám:
Adószám: 18069493-1-41

Állásajánlatunk

Címkék: Állásajánlat

Frissítve: 2021.05.04.

Magyarország legnagyobb független önkéntes nyugdíjpénztára, az idén 26 éves Aranykor Önkéntes Nyugdíjpénztár ismét bővíti csapatát.

Most az alábbi munkakörre keresünk új kollégát:

Informatikai üzemeltetési munkatárs

Feladat:

  • A hálózat napi üzemeltetésével kapcsolatos teendők ellátása.
  • Felhasználói jogok kezelése Active Directory-ban.
  • A mentési rendszer napi üzemeltetése, kazetták cseréje, kazetták nyilvántartásának vezetése.
  • Új programverziók telepítése a munkaállomásokra.
  • A számítógéprendszer hibás munkaállomásainak és perifériáinak felderítése, azonnali intézkedés a hibaelhárítás érdekében.
  • Nyomtatók és egyéb perifériák üzemeltetése.
  • Az informatikai üzemeltetés dokumentációs feladatainak ellátása.
  • A vírusvédelem folyamatos karbantartása.
  • A munkaállomásokra szoftverek telepítése.
  • Az irodában karbantartást, javítást végző szolgáltatók felügyelete.
  • Helpdesk ellátása a Pénztár munkatársai felé.
  • Az Információbiztonsági Irányítási Rendszer működtetésében való közreműködés, különösen is BCP tesztek végrehajtása, dokumentálása.
  • Hardver és szoftver-nyilvántartás vezetése, leltározási feladatok ellátása.
  • A számítógépes hálózat elemei működtetésében és karbantartásában való segítségnyújtás.

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség,
  • jó kommunikációs készség,
  • jó dokumentációs készség,
  • jó együttműködés munkatársakkal, belső ügyfelekkel,
  • Windows operációs rendszer (desktop és server) ismerete,
  • MS Office magasszintű ismerete.

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • szakmai gyakorlat;
  • Linux rendszerek ismerete;
  • monitoring rendszerek ismerete;
  • ISO 27001 szerint tanúsított szervezetben szerzett tapasztalat.

  • fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldése – bruttó bérigény megjelölésével – az alábbi email címre: hr@aranykornyp.hu